O nas
oferty specjalne,
czyli co polecamy

"Ta gra uczy szacunku, uczy punktualności i dyscypliny.
Uczy także wytrwałości, uczy jak się nigdy nie poddawać. Uczy również odwagi i cierpliwości.
Nie ma innego sportu, który daje taką lekcję życia, który jest jak bezpośredni przykład, czym jest życie.
Jak radzisz sobie w tej grze, tak radzisz sobie w życiu”.”

Gary Player 

DreamsGolf jest częścią uznanej firmy KEYSOLUTION.PL specjalizuje się w organizacji wyjazdów incentive i wakacji golfowych w różnych miejscach na świecie.


Nasza oferta skierowana jest do wszystkich golfistów niezależnie od ich stopnia zaawansowania, płci i wieku.Łączy ich jedna wspólna cecha - miłość do gry, która nazywana jest Najwspanialszą Grą na Świecie.Wszystkie nasze pakiety zostały przygotowane „przez golfistów dla golfistów” a więc zawierają one to o czym marzy każdy gracz – przepiękne pola, doskonałą organizację wyjazdu oraz wsparcie i pomoc techniczną.

 

Jako licencjonowany organizator turystyki ,  KEYSOLUTION.PL Sp. z o.o. posiada wpis do ewidencji organizatorów turystyki nr 10474 na organizowanie imprez turystycznych wydane przez Marszałka województwa mazowieckiego oraz Gwarancję Ubezpieczeniową dotyczącą pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną o numerze GT 71/2014 ważnej do dnia 02.05.2015 r. zgodnie z wymaganiami Ustawy o Usługach Turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

 

 

Wyjedź na golfa z DreamsGolf – nie zapomnisz tego nigdy !